Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
Indonēzija un Bali sala
Lidojumi no 15.10.19-23.03.20 uz 11, 13 vai 15 naktīm
no 919 EUR
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
licence nr. T-2018-41,
       rekvizīti >
Pirmdiena, 21. oktobris
Vārda dienas
Severīns, Urzula
VALŪTU KURSI
1.1173 USD = 1 EUR
0.8593 GBP = 1 EUR
4.2788 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
8 °C
*
2,1 m/s
22.10.
*
16 °C
*
6,2 m/s
23.10.
*
12 °C
*
4,9 m/s

Rožu svētki ‘’Rozītēs’’, Zušu parks un Abavas vīni

Cena: 21
Dienu skaits: 1

Rožu ziedēšanas laikā Tukima Rožu svētki notiek katru otro gadu, bet kolekciju dārža ‘’Rozītes’’- katru gadu!
Rožu kolekcijas dārzā ‘’Rozītes’’ ir vairāk kā 3000 rožu stādu un 300 rožu šķirņu.
Dārzā starp rožu dobēm izvietotas dārza mēbeles patīkamai atpūtai, dīķos un strūklakās čalo ūdens, bet saimniece Daila gaida viesus, lai pastāstītu par rozēm, rožu vīnu un dārza tapšanu.

ABAVAS vīna darītava ir Mārtiņa un Lienes Barkānu ģimenes 2010. gadā izveidots un attīstīts uzņēmums, kurš nodarbojas ar kvalitatīvu dzērienu darīšanu no Latvijā audzētiem augļiem un ogām n īsā laikā kļuvusi par vadošo Latvijas vīna darītavu. Ārlavciemā, netālu no Tukuma, ābeļdārzu vidū,  atrodas pati dzērienu darītava un vīna pagrabs. Vīna darītavas ideja radusies ļoti romantiski- Barkānu kāzu ceļojumā Itālijas Toskānā.Plkst. 8:00 izbraukšana no Jelgavas

Salmu muzejs Tukumā  ir unikāls un, pieļaujams, ka tāds vienīgais visā pasaulē! Šeit izvietotas un apskatāmas unikālas, saimnieku ar lielu mīlestību veidotas, skulptūras un tēli no salmiem, kas pārsteidz gan ar izdomas bagātību, gan tematiku. Šobrīd Salmu muzejā var aplūkot vairāk nekā 500 dažādas salmu skulptūras. Klāsts ir ļoti plašs, skulptūras sakārtotas vairākās kolekcijās, piemēram, putnu, pūķu, sēņu, rūķu, raganu, eksotisko dzīvnieku un pat kamasūtras kolekcijas.

2018. gada nogalē atklātais  Zigfrīda Annas Meierovica piemineklis Tukumā.

Kolekciju dārzs ‘’Rozītes’’
Ekskursija dārzā svētku noskaņās, produktu degustācija.

''Engures Zušu parks"  Zvejnieku svētku noskaņās. Iespēja iepirkts zvejnieksvētku tirdziņā, apskatīsim jauno parku un skulptūras.''


Brīvs brīdis

Noslēgumā- Barkānu vīnu darītava ‘’Abavas’’, netālu no Tukuma- degustācija un stāstījums. Lieliskie Barkānu vīni un saimniieku stāstījums degustācijas laikā,patiesi  iedvesmo, radot svētku sajūtu! Ne velti Premium klases ‘’Abavas’’ vīni ir labāko restorānu dzērienkārtēs!
Vīnus iespējams iegādāties tieši no ražotāja

Mājupceļš
Ap plkst. 20:00 atgriešanās
  • Brauciens ar autobusu
  • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi
  • Salmu muzejs  4 EUR// 3 EUR pensionāriem, skolēniem
  • Rožu dārzs ‘’Rozītes’’  4 EUR / 2 EUR  skolēniem
  • vīnu degustācija  7 EUR
Šobrīd
*
°C
*
0 m/s
22.10.
*
°C
*
0 m/s
23.10.
*
°C
*
0 m/s
Laika apstākļi šajā reģionā
Rezervējot ceļojumu, jāiemaksā drošības nauda 5 EUR (piecu eiro) apmērā*.
  • Atceļot rezervāciju, ja līdz ceļojuma datumam ir atlikušas mazāk kā 7 dienas, rezervācijas maksa netiek atgriezta, taču tiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu vai citu maršrutu.
  • Atceļot rezervāciju, ja līdz ceļojuma datumam ir atlikušas mazāk kā 24 stundas, rezervācijas maksa netiek atgriezta, kā arī netiek nodrošināta iespēja pārcelt rezervāciju uz tālāku datumu vai citu maršrutu.
SIA “StarTours” nenes atbildību par zaudējumiem, kuri var rasties no rezervācijas maksas zaudēšanas.

Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, firma ir tiesīga mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! Programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Tūrisma firma neatbild par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši saistīti ar tūrisma firmu, bet tiek sniegti no neatkarīgiem uzņēmumiem.

Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, kā arī par nepareizu informāciju no tiem, un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
Gids:Edīte