Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
Meksika - Kankuna
Lidojumi no 15.12.2019. līdz 08.03.2020. uz 14 dienām
no 1039 EUR
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
licence nr. T-2018-41,
       rekvizīti >
Ceturtdiena, 12. decembris
Vārda dienas
Iveta, Otīlija
VALŪTU KURSI
1.1075 USD = 1 EUR
0.84245 GBP = 1 EUR
4.2869 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
-2 °C
*
5 m/s
13.12.
*
2 °C
*
6 m/s
14.12.
*
5 °C
*
7,3 m/s
valsts
mēnesis transports operators

Izraēla

Cena: 399
Dienu skaits: 8

Cena no 399 EUR +oblīgāta ekskursiju pakete (4 ekskursijas) - €179
vai cena bez ekskursiju paketes no 548 EUR

 


1.diena
Lidojums Rīga-Telaviva. (~ 09:00 - 13:25)

Ceļš uz Natāniju.

Iekārtošanās viesnīcā.Vakariņas (pēc vēlēšanās, papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras.

Šis ir aizraujošs ceļojums pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļš uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt Īstu kristīšanās vietu, seno Jordānas Gerasima klosteri.

Ceļš pie Nāves jūras vijas cauri Jūdejas tuksnesim – vieta, kas gadu tūkstošiem pievilka cilvēkus ar savu dievišķo enerģiju . Bībeles pravieši un Jēzus, Vecās Derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te mieru sarunām ar Dievu. Pa ceļam Jūs gaida gleznainas ainavas un aizraujošs stāsts par Bībeles laikiem.

Atgriešanas viesnīcā. Vakariņas (par piemaksu)

3.DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens Galilejā.

Galileja ir kalnu rajons Izraēlas ziemeļos, kas ģeogrāfiski sadalīts divās daļās – Augšgalileja (ziemeļu) un Lejasgalileja (dienvidu). Augšgalileja atrodas augstkalnu rajonā. Tās maksimālais augstums - kalna Mirons virsotne - ir 1208 m, bet Lejasgalileja - mazāk augstkalnu teritorija, kur maksimālais augstums - kalna Kamons virsotnes augstums - ir 602 m. Pateicoties ūdens daudzumam un augsnes auglībai, kas ir raksturīga Galilejas ielejām, šis rajons senos laikos bija diezgan biezi apdzīvots. Mūsdienās, no etniskā viedokļa skatoties, šis rajons ir apdzīvots ļoti dažādiem cilvēkiem . Šodien šajā teritorijā atrodas visdažādākais pēc savas etniskās piederības rajons Izraēlā. Te ir druzu ciemi (Beit-Džana, Pkiin), čerkesu ciemi (Reihanija un Kfar-Kama), kuri ir saglabājuši līdz šodienai savas senās nacionālās tradīcijas. Galileja rajonā atrodas arī arābu ciemi. Daži no tiem ir musulmaņi, tādi kā Kfar-Jasifa, citi ciemi, galvenokārt , ir kristieši (Fasuta ciems). Arī ir jaukti pēc sava sastāva (ciems Maalots-Taršiha). Galileja – viens no ievērojamākiem un populārākajiem Izraēlas tūrisma centriem, kur ir desmitiem dažādu apskates objektu. Te ir nacionālie parki, kas saglabājuši senatnes liecības (Bar-Am, Cipori, Beit Šearim, Monfor), pilsētas un apdzīvotas vietas, kas ir saglabājušās kopš pirmās ebreju apmetnes un glabā sionisma vēsturi (Metula, Roš Pina), skaistākie rezervāti (ezers ha-Hula, kalns Mirons, mežs Bar-Am, straume Kziv un daudz kas cits), svētās jūdu vietas, tai skaitā praviešu kapi, senās sinagogas utt. (Cfatā un Tvērijā), kā arī svētās kristīgās vietas, kuras apmeklē virkne Svētās Zemes svētceļotāju (Nazareta, Kefar Nahum, Jordan upe un Kineret ezers). Kineret ezers – galvenais saldūdens ezers, kas ar dzeramo ūdeni apgādā visu valsti, atrodas tieši te. Kineret krastā pastāvīgi atrodas teltis – te nedēļas nogalēs brauc atpūsties izraēlieši. Galileju bieži vien dēvē par izraēliešu „Toskānu” vai „Provansu”. Galileja – brīnišķīga vieta ekskursijām, kas piedāvā virkni atpūtas un izklaides iespēju.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (par piemaksu).

4.DIENA

Brokastis

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Bētlemi (piemaksa 35eur).

Īpašu vietu pasaules kartē aizņem Bētleme. Neliela pilsētiņa Svētā Zemē saista uzmanību ar notikumu, kas ir svarīgs ikvienam kristietim un cilvēcei kopumā. Vairāk nekā 2000 gadu atpakaļ te piedzima Jēzus Kristus. „Maizes māja” ebreju valodā un „gaļas māja” arābu valodā — tā tiek tulkots pilsētas nosaukums (Bethlehem), kas atrodas Palestīniešu autonomijas teritorijā, Jordan upes krastā, tikai 8 km attālumā uz dienvidiem no Jeruzalemes. Bētleme ir lielākais svētceļojumu centrs pasaulē. Te, saskaņā ar evaņģēliju, dzimis Jēzus Kristus. Galvenais Bētlemes apskates objekts - Piedzimšanas Ala, lielāka kristīgo svētvieta, kur dzimis Jēzus Kristus.

Vakariņas (par piemaksu).

Nakts viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis.

Ekskursija Netānijā

Netānija - skaista pilsēta ar mūsdienīgo ēku arhitektūru, pastaigu ieliņām, strūklakām, tirdzniecības centriem, vairākām kafejnīcām, restorāniem. Pilsēta norisinās daudzi svētki un pasākumi zem klajas debess.
Netānija piesaista arī daudzus rosīgas atpūtas cienītājus ar vairākām atpūtas iestādēm - klubiem, bāriem, restorāniem jūras krastā.

Ekskursija uz lielisko pilsētu Telavivu-Jaffo.

Telaviva ir pēc platības otra lielākā Izraēlas pilsēta tūlīt aiz Jeruzalemes. Šodien tai ir svarīga nozīme valsts kultūras un ekonomikas dzīvē. Telaviva, kurā atrodamas dažādā stilā celtas ēkas, mūsdienās dalās vairākās daļās un katrā no tiem ir savi apskates objekti, restorāni un nakts dzīve. Telavivā apskatāmi daudz dažādu muzeju – Telavivas Mākslas muzejs, Erec Izraēlas muzejs, kurā apskatāmi arheoloģisko izrakumu laikā atrastie priekšmeti no filistiešu perioda, tāpat ar mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkotais Ebreju Diasporas muzejs Telavivas Universitātes teritorijā, kas glabā lielu daudzumu informācijas par ebreju dzīvi. Šajā daļā atrodams ļoti dažādas slavenas pludmales. Bet piejūras gājēju bulvāris, vijoties caur pilsētu, aizved jūs uz seno Jaffas pilsētu. Jaffa ir viena no galvenajām senās Izraēlas ostām. Tā tiek uzskatīta par senāko, nepārtraukti apdzīvoto pilsētu pasaulē. Tieši šeit piestāja kuģi, kas veda svētceļniekus, kuri devās uz Jeruzalemi. Šodien Jaffa ir apvienota ar Telavivu un tiek saukta par Telavivu – Jaffu.

Atgriešanās viesnīcā.

Vakariņas (par piemaksu).

Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis

Brīva diena.

Ekskursijas brauciens uz Akko un Haifu.

Brauciens uz Akko, kas bija Jeruzalemes karalistes galvaspilsēta krusta gājienu laikos, tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pilsēta bija izvietota tirdzniecības ceļu krustcelēs un tāpēc vienmēr bija vēstures centrs, dažādu kultūru tikšanās centrs un stratēģiskā vieta. Akko ir ļoti daudz vēstures pieminekļu, vairāk ir tikai Jeruzalemē. Akko ir interesanta no 3 skatu punktiem: vēsturiskais, arheoloģiskais un arhitektūras. Tālāk - došanās uz Haifu – 3. lielāko Izraēlas pilsētu un 2. lielāko jūras ostu, kas atrodas kalna Karmels nogāzēs. Haifa iedzīvotāji par savu pilsētu sāka:” Jeruzaleme paredzēta lūgšanām, TelAviva – ballītēm, bet Haifa – priekš darba un lūgšanām”. Pirmais iespaids par pilsētu nav tas labākais, jo pilsēta tika veidota darbam, nevis tūristiem. Ieskatoties pilsētā dziļāk, Tu sapratīsi, ka esi dažādu nacionalitāšu vidū, vietā, kur sajauktas arābu un austrumeiropiešu asinis. Konservatīvā mūsdienu Haifa iekļauj sevī to visu. Te viegli atrast sev nodarbi, jo te ir daudz teātru, muzeju, kinoteātru, viesnīcu, lielveikalu. Turklāt netālu no pilsētas atrodas labas pludmales.

Atgriešanas viesnīcā. Vakariņas (par piemaksu).

7.DIENA

Brokastis

Brīva diena.

Pēc vēlēšanas, ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (piemaksa 50 eur)

Jeruzaleme ir Tuvo Austrumu senā pilsēta, trīs reliģiju pilsēta, mūsdienu svētnīca kristiešiem, jūdiem un musulmaņiem. Senā pilsēta atrodas uz kalniem, augstumā 800 metru. Pilsētai ir uzkrāta bagāta vēsture tūkstošiem gadu. Vecpilsēta aizņem tikai vienu kvadrātkilometru, bet šajā teritorijā ir daudz nozīmīgu pieminekļu. Staigājot pa pilsētām ir sajūta, ka esi nokļuvis pagātnē. Pirmās sienas tika uzbūvētas vēl pirms romiešiem 8. gadsimtā p.m.ē.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (par piemaksu).

Nakts viesnīcā.

8.diena

Brokastis.

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Telaviva-Rīga (14:15 - 18:55).
- Lidojums Rīga - Tel-Aviva - Rīga
- 1 maza soma 40 x 30 x 20 сm) 
-  Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
- Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā (krievu un latviešu valodās) 
- Izmitināšana 3*  viesnīcā  7 naktis ar brokastīm, divvietīga numurā
- Ekskursija Netānijā
Ekskursiju-transporta pakete 179 €
Ekskursija pilsētā Telaviva-Jaffo 
Ekskursijas brauciens uz Haifu un Akko 
Ekskursijas brauciens pie Nāves jūras 
Ekskursijas brauciens Galilejā

Papildus ekskursijas
Ekskursija uz Bētlemi  35 €
Ekskurisja uz Jeruzalemi  50 €

Piemaksa par vienvietīgu numuriņu  180 €

Nododamā bagāža līdz 10 kg (55 x40 x23 сm) turp un atpakaļ  20 €

Apmaksāts uz vietas
1 vakariņas viesnīcā - 15€
Sabiedriskā transporta biļets.
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Nepilsoņiem nepieciešama vīza.

Piedāvājam vīzas noformēšanu par papildus samaksu - € 35 
  jāiesniedz sekojošie dokumenti:
1. Izziņa no darba vietas
2. Izraksts no internet bankas  par naudas plūsmu pēdējos 3 mēnešos,
3. Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata
4. Foto 5 * 5
5. Pase
6. Veselības apdrošināšana ceļojuma laikā
7. Aizpildīta anketa
*Vīzas noformēšanas laiks 6 darba dienas.
FOTO
Šobrīd
*
°C
*
0 m/s
13.12.
*
°C
*
0 m/s
14.12.
*
°C
*
0 m/s
Laika apstākļi šajā reģionā