Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
Grieķija (Krēta, Korfu, Rodas, Halkidiki)
Lidojumi jau no 30.04. uz 8 vai 14 dienām!
no 329 EUR
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
licence nr. T-2018-41,
       rekvizīti >
Ceturtdiena, 20. februāris
Vārda dienas
Smuidra, Smuidris, Vitauts
VALŪTU KURSI
1.08 USD = 1 EUR
0.83148 GBP = 1 EUR
4.2712 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
5 °C
*
2,4 m/s
21.02.
*
4 °C
*
7,4 m/s
22.02.
*
4 °C
*
10,7 m/s
StarTours - pilna servisa tūrisma  aģentūra - operators, kas darbojas Latvijas tūrisma tirgū no 2003. gada un piedāvā, līdzās pieņemtajiem jeb tipveida tūrisma pakalpojumiem arī saistītos tūrisma pakalpojumus, pievienojot  rūpes un uzmanību katram klientam, liekot justies tam svarīgam, īpašam, konsultējot un izspriežot konkrēto braucienu, saskaņojot vēlmes ar iespējām.

Tūrisma aģenta un tūrisma operatora
LICENCE Nr. T-2018-41

 

Neatkarīgi no tā, vai ceļošanai Jūs iedvesmo jau izbaudītas emocijas, citu cilvēku stāsti, izlasītas grāmatas, informācija medijos vai ziņkāre un vēlēšanās redzēt kā cilvēki dzīvo citur, tas viss jāsaliek kopā ar laiku un līdzekļiem, ko varat veltīt ceļošanai. Vispār nav nekādu noteikumu, kā labāk ceļot, jo katram patīk to darīt savādāk – galvenais, lai ceļojums radītu pozitīvas emocijas nevis negatīvu noskaņojumu. 
Pēc būtības, ceļošanai jau nav viena noteikta laika: ceļojam tad, kad iekrīt atvaļinājums, ceļojam, kad iekrāta nauda, ceļojam atkarībā no iecienītā atpūtas veida un tam atbilstošā gada laika – dodoties kāpt kalnos, nirt zem ūdens, braukt ar velosipēdu vai vienkārši izbaudīt saules siltumu.
Viens noteikums tomēr ir būtisks – informācijas meklēšana un ceļojuma plānošanas process laikā un realitātē.
Viss iepriekš teiktais – Jūsu vēlēšanās, ikdienas steiga un katastrofālais laika trūkums, veido situāciju, kurā mēs varam un vēlamies Jums palīdzēt, jo mūsu redzētais un piedzīvotais pašu ceļojumos un pieredze darbā ir tam pamatojums, tādēļ esat visi – gan pastāvīgie, gan potenciālie klienti gaidīti mūsu aģentūrā.
 
Mūsu vienas dienas ekskursijas ir lieliska iespēja apmeklēt visinteresantākos un vispopulārākos objektus Baltijas valstīs.
 
StarTours uzdevums – pārvērst katru ekskursiju par ceļojumu, kurā valda piedzīvojumu gars un zinātkāre, atmiņās paliek īpašas sajūtas un piepildījums. Un šeit nav nozīmes, vai tā ir vienas vai vairāku dienu tūre! 
 
Baltijas valstis ir skaistas un daudzveidīgas zemes! Un to apliecina teju ikviens ārvalstu tūrists, kas atbraucis apceļot Latviju un kaimiņzemes. Mēs paši, latvieši, ikdienas steigā, bieži vien aizmirstam par to, kā mums ir paveicies ar iespēju dzīvot tik skaistā valstī!
 
 

4 iemesli, kāpēc var un vajag ar mums sadarboties:
1. Vienmēr ņemam vērā klientu vēlmes.
2. Mēs strādājam profesionāli un tikai ar profesionāļiem – gidiem, transporta firmām, viesnīcām, ārvalstu partneriem.
3. Viens no mūsu darba pamatprincipiem – konfidencialitāte.
4. Mūsu cenas ir elastīgas, mūsu atlaides – saprātīgas.
 
Priekšrocības un atlaides
Mēs lutinām uzticīgos klientus, piedāvājot dažāda veida atlaides.

Īpaši izdevīgā StarTours klientu karte sniedz labumus*:
5% ATLAIDE autobusu ceļojumiem
3% ATLAIDE avio ceļojumiem
 
Par lojalitātes kartes īpašnieku var kļūt:
1. kalendārā gada laikā dodoties vismaz piecos StarTours organizētajos autobusu braucienos;
2. kalendārā gada laikā dodoties vismaz divos StarTours avioceļojumos;
3. iegādājoties StarTours autobusu ceļojumus vai dāvanu kartes 200 EUR vērtībā.
 
*atlaide neattiecās uz sadarbības partneru piedāvātiem čarterlidojumiem, ekskursiju avio tūrēm un kruīziem.

 
 Ģimenes 3+ karte
10 % ATLAIDE autobusu un avio ceļojumiem*
 
*atlaide neattiecās uz sadarbības partneru piedāvātiem čarterlidojumiem, ekskursiju avio tūrēm un kruīziem.
Atlaidi var saņemt tikai 3+ Ģimenes kartes īpašnieki! 

 
Brauciena izmaksas grupai apspriedīsim, tiekoties mūsu birojā (grupā jābūt vismaz 15 cilvēkiem).


Informācija par sīkdatnēm un konfidencialitātes politika
Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?
Mēs izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, pārvaldītu interneta vietni, sekotu lietotāju darbībām interneta vietnē un vāktu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā.
Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam mūsu interneta vietnē, nesaglabā datus, pēc kuriem varētu tieši identificēt Jūs. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām. Netiks nodota nekāda personas informācija, pēc kuras varētu identificēt Jūs.

Savukārt mūsu personas datu konfidencialitātes politiku varat apskatīt zemāk.