Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
MALTA – tagad  visu gadu!
lidojumi no Rīgas ceturtdienās un sestdienās
Cenas no 300 EUR
Atpūta pludmalē ir pelnīta dāvana ikvienam, kas vēlas aizbēgt no ikdienas rutīnas un paraudzīties uz dzīvi caur zaļām palmu lapām!  Dāvanu karte ceļošanai - ideāls veids kā iepriecināt tuviniekus!               Sākusies 2018./2019. ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcija!       
Sestdiena, 26. maijs
Vārda dienas
Eduards, Edvards, Varis
VALŪTU KURSI
1.1675 USD = 1 EUR
0.8754 GBP = 1 EUR
4.309 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
13 °C
*
0.4 m/s
27.05.
*
27 °C
*
0.1 m/s
28.05.
*
28 °C
*
0.1 m/s

Svētku dienas Latvijā

1. janvāris – Jaungada diena
30. marts – Lielā Piektdiena
1. aprīlis – Pirmās Lieldienas
2. aprīlis Otrās Lieldienas
1. maijs – LR Satversmes sapulces sasaukšanas diena.
4. maijs – LR Neatkarības atjaunošanas diena
13. maijs – Mātes diena
20. maijs – Vasarsvētki
23. jūnijs – Līgo diena
24. jūnijs – Jāņu diena
9. septembris – Tēva diena
11. novembris – Lāčplēša diena
18. novembris – LR Proklamēšanas diena.
24. decembris – Ziemassvētku vakars
25. decembris – Pirmie Ziemassvētki
26. decembris – Otrie Ziemassvētki
31. decembris – Vecgada diena 

StarTours kontaktinformācija

                                                 

Adrese:
SIA "STARTOURS"
Rīgas iela 11a , Jelgava,  LV-3002
T/C Valdeka
TATO-2010-21

Rekvizīti:
Reģ. nr. LV43603019984  
Swedbank
kods: HABALV22
konts   LV69HABA0551005777065

darba laiks:
darbdienās  10:00-19:00

sestdienās   10:00-16:00
svētdienās   -    brīvs

tālruņi:  630 24240;  27066830

e-pasts: 
              
  
 

Par mums

" Laikam jau pati iedvesmojošākā ceļojuma sastāvdaļa ir brīvības sajūta - mirklī, kad lidmašīnas, autobusa, vilciena vai personīgā auto durvis aizveras un pēkšņi . . . ikdiena vairs nepastāv! Neeksistē pienākumi, steiga, laiks sāk ritēt tādā kā sambas ritmā . . .uui! šī sajūta ir tik salda, ka, vienreiz nobaudīta, atstāj neizdzēšamas pēdas prātā un sirdī. Un gribas vēl un vēl!" 

     "Ceļošana ir kā psihoterapijas kurss - katru reizi no ceļojuma pārrodos  savāktāka, mērķtiecīgāka, optimistiskāka un neapšaubāmi - laimīgāka. pēc kāda laiciņa, kad ikdiena atkal kļūst -  IKDIENA, viss visapkārt sāk kņudēt un niezēt, tad skaidri zinu, kas jādara!"

  Tā par saviem ceļojumiem atsauksmēs raksta mūsu aģentūras pastāvīgi klienti. Skaisti, vai ne?!
  Neatkarīgi no tā, vai ceļošanai Jūs iedvesmo jau izbaudītas emocijas, citu cilvēku stāsti, izlasītas grāmatas „info" medijos vai ziņkāre un vēlēšanās redzēt kā cilvēki dzīvo citur, tas viss jāsaliek kopā ar laiku un līdzekļiem, ko varat veltīt ceļošanai. Vispār nav nekādu noteikumu, kā labāk ceļot, jo katram patīk to darīt savādāk - galvenais, lai ceļojums radītu pozitīvas emocijas nevis negatīvu noskaņojumu. 

    Pēc būtības, ceļošanai jau nav viena noteikta laika: ceļojam tad, kad iekrīt atvaļinājums, ceļojam, kad iekrāta nauda, ceļojam atkarībā no iecienītā atpūtas veida un tam atbilstošā gada laika - dodoties kāpt kalnos, nirt zem ūdens, braukt ar velosipēdu vai vienkārši izbaudīt saules siltumu . . .
Viens noteikums tomēr ir būtisks - informācijas meklēšana un ceļojuma plānošanas process laikā un realitātē.
   StarTours - pilna servisa tūrisma  aģentūra, kas darbojas Latvijas tūrisma tirgū no 2003. gada un piedāvā, līdzās pieņemtajiem jeb tipveida tūrisma pakalpojumiem, rūpes un uzmanību katram klientam, liekot justies tam svarīgam, īpašam, konsultējot un izspriežot konkrēto braucienu, saskaņojot vēlmes ar iespējām 

   Viss iepriekš teiktais - Jūsu vēlēšanās, ikdienas steiga un katastrofālais laika trūkums, veido situāciju, kurā mēs varam un vēlamies Jums palīdzēt, jo mūsu redzētais un piedzīvotais pašu ceļojumos un pieredze darbā ir tam pamatojums, tādēļ esat visi - gan pastāvīgie, gan potenciālie klienti gaidīti mūsu aģentūrā.


Jūsu ceļojumu aģentūra StarTours.

 

 


Informācija par sīkdatnēm un konfidencialitātes politika

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?
Mēs izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, pārvaldītu interneta vietni, sekotu lietotāju darbībām interneta vietnē un vāktu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā.
Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam mūsu interneta vietnē, nesaglabā datus, pēc kuriem varētu tieši identificēt Jūs. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām. Netiks nodota nekāda personas informācija, pēc kuras varētu identificēt Jūs.

Savukārt mūsu personas datu konfidencialitātes politiku varat apskatīt zemāk.