Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit! Un par StarTours personas datu aizsardzība politiku Jūs varat iepazīties šeit. Piekrītu
Pasaules karte
MALTA – tagad visu gadu!
Lidojumi uz 4 - 15 dienām
Cenas no 299 €
Izvēlne
tālr.:      630 24 240, 270 66 830

Rīgas iela 11a, Jelgava (t/c "Valdeka")
       rekvizīti >
Piektdiena, 14. decembris
Vārda dienas
Auseklis, Gaisma
VALŪTU KURSI
1.1285 USD = 1 EUR
0.89835 GBP = 1 EUR
4.2974 PLN = 1 EUR
Šobrīd
*
-1.1 °C
*
0 m/s
15.12.
*
-3 °C
*
0 m/s
16.12.
*
-3 °C
*
0 m/s

Svētku dienas Latvijā

1. janvāris – Jaungada diena
30. marts – Lielā Piektdiena
1. aprīlis – Pirmās Lieldienas
2. aprīlis Otrās Lieldienas
1. maijs – LR Satversmes sapulces sasaukšanas diena.
4. maijs – LR Neatkarības atjaunošanas diena
13. maijs – Mātes diena
20. maijs – Vasarsvētki
23. jūnijs – Līgo diena
24. jūnijs – Jāņu diena
9. septembris – Tēva diena
11. novembris – Lāčplēša diena
18. novembris – LR Proklamēšanas diena.
24. decembris – Ziemassvētku vakars
25. decembris – Pirmie Ziemassvētki
26. decembris – Otrie Ziemassvētki
31. decembris – Vecgada diena 

Indijas zelta loks ar Varanasi un atpūta Goa

Cena: 2464
Dienu skaits: 15

Rīga  Deli – Džaipura – Fatehpur Sikri  Agra – Jhansi – Orča  Khajuraho – Varanasi – Goa – Rīga

1. diena, PIRMDIENA, 26.02. Rīga – HELSINKI – Deli

10.10 pulcēšanās Rīgas lidostā. 12.10 – 13.30 lidojums Rīga – Helsinki. 20.20 lidojums Helsinki – Deli. Nakts lidmašīnā.

2. diena, OTRDIENA,27.02.  Deli

06.35 ierašanās Deli, imigrācijas kontrole. Transfērs uz viesnīcu, neliela atpūta, brokastis. Pēc tam iepazīšanās ar Deli nozīmīgākajām apskates vietām: Triumfa arku, būvēta par godu indiešu karavīriem, kas gāja bojā Pirmajā pasaules karā, Prezidenta pils. Qutab Minar - islāma rītausmā celts musulmaņu arhitektūras būvju komplekss. Nakts viesnīcā Deli.   

3. diena, TREŠDIENA, 28.02. Deli  - Džaipura (250 km)

Šodienkādu laiku pavadīsim ceļa uz Džaipuru – Radžastānas reģiona galvaspilsētu, pazīstamu kā Sārtā pilsēta. Savu nosaukumu aizguvusi no vecpilsētas daļas, kuras apbūvē dominē rozā smilšakmens kā celtniecības materiāls. Džaipura iegūlusi izžuvuša ezera gultnē, kuru ieskauj kalni, cietokšņi un izrobotu pilsētas vaļņu joslas. Amber cietoksnis-pils – Radžputas arhitektūras dižākā parauga apskate. Vakariņas un nakts viesnīcā Džaipūrā.

4. diena, CETURTDIENA, 01.03.  Džaipura  

Turpinām iepazīšanos ar Džaipūru. Pilsētas pils, kas izveidota kā Radžastānas un Mogula arhitektūras elementu apvienojums, tagad darbojas kā muzejs, kurā skatāmas mākslas darbu, paklāju, emaljas trauku un ieroču kolekcijas. Interesants objekts Jantar Mantar – lielākā un vislabāk saglabājusies  17. gadsimtā celtā karaliskā observatorija. Iespaidīga būve ir Vēju pils, kuru apskatīsim no ārpuses. Vakarā dosimies uz Radžastānas deju šovu. Vakariņas un nakts viesnīcā Džaipurā.

5. diena, PIEKTDIENA, 02.03. DAŽIPŪRA - FATEHPUR SIKRI – AGRA (260 KM)

Atvadas no Radžastānas galvaspilsētas, lai dotos uz vienu no apmeklētākajām Indijas pilsētām – Agru. Laiks pusdienu pauzei. Pirms iebraukšanas Agrā,  iepazīsim Fathepur Sikri – monumentālo un eleganto piļu un pagalmu kompleksu, kas savulaik bijusi viena no imperatora Akbara galvaspilsētām, tagad iekļauta pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Vakariņas un nakts viesnīcā Agrā.

6. diena, SESTDIENA, 03.03. Agra

Agra – mīlestības pilsta, kurā Mughal imperators Shan Jehanto uzcēla Indijā visskaistāko, iespaidīgāko un izsmalcinātāko monumentu mīlestībai – Tadžmahalu, kas iekļauts pasaules septiņu brīnumu sarakstā. Imperators baltā marmora templi veltījis savas mīļotās sievas piemiņai. Apmeklēsim arī Agras Sarkano cietoksni, kas vēlākos laikos daļēji pārtapis par pili.  Itmad-ud-Aula kapenes  bieži aprakstītas kā dārgumu krātuve, bet biežāk to dēvē par Tadžmahala kopiju. Mehtab Bagh – dārzi, kas teik dēvēti arī par „Mēness dārziem”, atrodas pretī Tadžmahalam, upes otrajā pusē. Nakts viesnīcā Agrā.

7. diena, SVĒTDIENA, 04.03. AGRA -  Džansi – ORČA - Khajuraho

No Agras dosieties ar vilcienu uz Džansi un tālāk ar autobusu  uz vēl vienu īpaši nozīmīgu vietu Indijas - Khajuraho. Pa ceļam apskatīsiet Orču – pilsētu–cietoksni Betwa upes krastā. Tālāk ceļš vīsies uz – Khajuraho,  kas pasaules atpazīstamību ieguvis 8.-12. gadsimtā būvēto tempļu kompleksa sakarā un tiek  uzskatīts par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem. Vakariņas un nakts viesnīcā Khajuraho.

8. diena, PIRMDIENA, 05.03. KHAJURAHO

Brīnišķīgos, UNESCO kultūras mantojuma sarakstā iekļautos, Khajuraho  tempļus uzcēla ietekmīgās Čandelu dinastijas valdnieki. 700 gadus tempļus slēpa džungļu biezoknis, līdz 1838. gadā tos  atklāja britu armijas kapteinis T.S.Barts. Vietējā leģenda vēsta, ka sākotnēji te bijuši 84 tempļi. Pašlaik apskatei ir 25 tempļi.  Dienas ekskursija paKhadžurāho mīlas tempļiem. Brīva pēcpusdiena, par papildus maksu iespējams doties safari uz Panna Nacionālo parku – tas slavens ar savām savvaļas kaķu un atilopju populācijām. Vakariņas un nakts viesnīcā Khajuraho.

9. diena, OTRDIENA, 06.03. khajuraho - Varanasi (~ 470 km)

Šodien garāks pārbrauciens no Khajuraho uz Varanasi. Pa ceļam būs iespēja apstaties pusdienu pauzei un kāju izlocīšanai. Brauciena laikā būs iespēja dalīties  ar pirmajiem iespaidiem par Indiju, atrast jaunus draugus un iepazīt pašam sevi. Vakariņas un nakts viesnīcā Varanasi.

10.diena, TREŠDIENA, 07.03. vARANASI

Varanasi – pilsēta svētās Gangas upes krastos, ko dibinājis Visuma pavēlnieks Šiva, viena no vissenāk  apdzīvotajām pilsētām pasaulē, nozīmīgākā svētceļotāju vieta Indijā. Šodien dosimies pilsētas apskates ekskursijā. Apskatīsim Zelta templi (Golden Temple), kas veltīts Šivam, Durgas templi (Monkey Temple), Sarnath svētvieta -10 km attālumā no Varanasi, kur Buda sniedza savu pirmo mācību mācekļiem, sludinot ceļu nirvānas sasniegšanai. Līdz ar tumsu dosimies uz Gangas piekrasti, lai vērotu iespaidīgo un krāšņo Aarti ceremoniju – pateicību Dieviem.Nakts viesnīcā Varanasi.

11. diena, ceturtdiena, 08.03. VARANASI – GOA

Pēc brokastīm transfērs uz Varanasi lidostu. Lidojums Varanasi – Goa ( caur Deli vai Bombeju). Brauciens uz Goa viesnīcu, vakariņas un nakts viesnīcā Goa.

12. diena, piektdiena , 09.03.  GOA

Pēc brokastīm Goa vecpilsētas apskate un kruīzs ar laivu. Pēcpusdienā brīvas laiks atpūtai un relaksācijai. Vakariņas viesnīcā Goa.

13. –14. diena, sestdiena – SVĒTDIENA, 10.03. – 11.03. GOA

Brīva diena laiskai atpūtai pludmalē. Izmantot brīvu laiku masāžām, izbraucieniem ar laivām, daivingam.

15. DIENA, PIRMDIENA, 12.03. goa – helsinki – rīga

Transfērs uz lidostu. 09.55 -15.15 lidojums Goa– Helsinki. 16.15 – 17.25 lidojums Helsinki – Rīga.

2. diena
I
 • lidojuma biļete Rīga – Helsinki – Deli – Goa – Helsinki – Rīga, Varanasi - Goa un lidostu nodokļi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā: autobuss, vilciens, iekšējais lidojums;
 • naktsmītnes  3* - 4*, GOA 5* viesnīcās divvietīgā istabā;
 • 14 brokastis un 14 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
 • vietējo gidu pakalpojumi ekskursiju dienās, Indijas vīzu izmaksas.
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 •  dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam (~40 EUR).
Piemaksa par vienvietīgu numuru –  550 EUR.
FOTO
Šobrīd
*
°C
*
m/s
15.12.
*
°C
*
m/s
16.12.
*
°C
*
m/s
Laika apstākļi šajā reģionā.